yem-hammadde-lojistik

Yem Ham Maddesi Taşımacılığı

Taşımacılık, bir malın ya da yükün bir noktadan başka bir noktaya bir araç vasıtası ile taşınması işlemidir. Ülkemizde ve tüm Dünya’da en çok tercih edilen karayolu taşımacılığına hemen hemen her sektör ihtiyaç duymaktadır. Ercan Sert Lojistik olarak sizleri uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile buluşturmaktayız.

Taşımacılık hizmetlerimiz içerisinde ülkemizin en önemli geçim kaynakları arasında yer alan hayvancılık için yem ham maddesi taşıması hizmeti vermekteyiz.  Son yıllarda taşımacılık hizmetlerinde talebin arttığı bir hizmettir. Aynı zamanda da içerisinde de çok fazla detay bulunmaktadır. Bu neden ile uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Yem ham maddesi taşımasının en uygun koşullar altında olmalıdır. Sonrasında da pek çok işlemden geçeceği düşünülür ise sıcaklıktan neme kadar her şey ayarlanmalıdır. Firmamız sizlerin yem ham maddelerini en iyi şekilde muhafaza etmektedir ve sorunsuz bir şekilde adresine teslim edilmektedir.

Güvenilir hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız ile aklınızda en ufak bir soru işareti olmadan taşınmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt dışına taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Ülkemizin her noktasına hizmet götürmenin gururunu yaşamaktayız. Bizim için mesafelerin hiçbir önemi yoktur.

İşimizi büyük bir sevgi ile yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti firmamız için her şeyden önce gelmektedir. Sizlerden aldığımız geri dönüşlerden güç almaktayız. Her gittiğimiz yer ile de işimize daha çok bağlanmaktayız.

Yem ham maddesi taşımanın nasıl yapılacağı sorusuna cevap aramanıza gerek kalmamıştır. Firmamız olarak bu sorunun cevabını sizler yerine vermekteyiz ve kalan bütün süreci sizler adına planlamaktayız.

Yem Ham Maddesi Taşımacılığı Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

Ham madde nakliyesi hizmetimiz sizin, bizim ile iletişime geçmeniz ile başlamaktadır. Ne kadar yem taşınacağı, nereden nereye taşınacağı ve sonrasında neler olacağı hakkında bütün detaylar görüşülmektedir. Bütün şartlar konuşularak anlaşma sağlanmaktadır. Gün ve saatin belirlenmesi ile de uzmanlarımız tarafından ilgili işlemlere başlanmaktadır.

En uygun aracın belirlenmesi, nelere dikkat edilmesi, yol güzergahının incelenmesi gibi bütün ayrıntılar lojistik planının içerisinde yer almaktadır. Eğer yurt dışına gidecek ise süreç daha farklı olmaktadır. Gümrük kapılarına gerekli bilgilerin zamanında bildirilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte yemler üzerinde çok fazla değişiklikler yapılmaktadır.

GDO’lu olarak tanımlanan bu yem ham maddelerinin hayvan ve insan sağlığını olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Bu nedenlerden dolayı çok sıkı bir denetim yapılmaktadır. Belli bir miktar yemden alınan numuneler alınarak çeşitli testler yapılmaktadır. Test sonucunda herhangi bir sorun görülmeyen hammaddelerin gümrük kapılarından geçmesine izin verilmekte ve belirlenen rota üzerinde adresine kadar götürülmektedir.

En güvenli şekilde de indirilerek de süreç tamamlanmaktadır. Aracın yola çıkması ile başlayan ve teslim edilmesine kadar her şey adım adım takip edilmektedir. Sizin ile sürekli iletişim halinde olunmaktadır.

Neden Yem Ham Maddesi Taşımacılık Hizmetimiz?

Alanında uzman ekibimiz ve lojistik alt yapımız ile hizmetimizi sizin ile paylaşmaktayız. Profesyonel bir çalışmayı sizlere sunan firmamız;

  • Güvenilir hizmeti
  • İleri teknoloji ile geliştirilmiş sistemleri
  • Farklı büyüklüklerdeki araçlardan oluşan filosu
  • İlgili sürece çok iyi hakim olması
  • Kaliteden asla taviz vermeyen hizmet anlayışı

ile sektöre yön vermektedir. Bugüne kadar verdiği hizmetler ile de sektöre imzasını atmıştır. Ulaştığımız her yeni hedefimiz ile de her yıl kalitemizi arttırmaya devam edeceğiz.

Sizlerde ileriyi hedefliyor iseniz doğru yerdesiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçin. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan mutlu oluruz. Yalnızca bir telefon mesafesi kadar uzak olduğunuzu unutmayın.