yem ham maddesi nakliyesi

Yem Ham Maddesi Nakliyesi

Türkiye tarımın yanında hayvancılığı da geçim kaynağı olarak tercih eden nüfusu içerisinde barındırmaktadır. Tarımda yetiştirilen pek çok ürün hayvancılık sektörü içerisinde de temel ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu iki sektör adeta birbirini tamamlayan bir bütün gibidir.

Tarım alanında ekilip yetiştirilen arpa, buğday, mısır gibi hayvan yemlemesinde kullanılan yem hammaddeleri başta olmak üzere daha sayılabilecek pek çok ürün yem endüstrisi tarafından kullanılmaktadır.

Buradan hayvanların beslenmesi için hazır hale getirilerek müşterilerine dağıtılabilecek şekle sokulmakta ve anlaşmalı nakliye şirketleri tarafından gerekli yerlere ulaşımı sağlanmaktadır. Bu yem hammaddeleri insan tüketimine uygun olmayan fakat hayvan yeminde değerli enerji ve besin sağlayan çeşitli tarım ve gıda endüstrilerinden elde edilen yan ürünler olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Ercan Sert Lojistik İle Yem Ham Maddesi

Hayvancılık sektörü içerisinde önemli bir yere sahip olan yemler, sektörün ilerleyebilmesi en önemlisi de hayvanların yaşamını sürdürebilmesi açısından önemli bir konuma sahip olmaktadır. Bu sebeple de taşımacılık konusunda da gerekli olan uygun koşulların sağlanması dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Muhafaza edilmesi gereken unsurlara tamamıyla dikkat eden işletmemiz Ercan Sert Lojistik ailesi olarak her bir çalışanı ile taşımacılık faaliyetlerini sorunsuz gerçekleştirmeye özen göstermektedir. Taşımacılık sektörü içerisinde kendi adını, konumunu, güvenilirliğini ve kalitesini ispatlamış bir işletme olarak hammadde lojistiği içerisinde kendi yerini belirlemiştir.

Yem ham maddesi lojistiği hizmeti ile hem tarım hem de hayvancılık sektöründeki hareketlenmede önemli bir fayda sağlamasından dolayı faaliyet gösterdiğimiz bu sektör içerisinde alıcılarımızın ve satıcılarımızın güvenini sağlamak birinci önceliğimiz olmaktadır.

Bu düşünce çerçevesinde 1993 yılında ilk olarak nakliyecilik faaliyetlerine başlayan işletmemiz yürüttüğü kaliteli işçilik sayesinde kazanmış olduğu güven duygusunu kaybetmemek için kendini sürekli geliştirmiş ve geliştirmeye de devam etmektedir.

Yem Ham Maddesi Lojistiği Hizmetleri

Faaliyet gösterdiği sektör içerisinde uygulanması gereken unsurlara harfiyen uyan işletmemiz;

  • Taşınacak malın cinsine göre kullanılacak araçların seçilmesi
  • Taşınması gereken süre içerisinde malın sahibine yetiştirilmesi
  • Titizlik ve düzen içerisinde taşımacılık faaliyetlerin gerçekleştirilmesi
  • İrtibatın hiç kopmadan hem alıcı hem de satıcı ile sürekli iletişim halinde olunması

gibi unsurlara harfiyen uyarak kaliteli ve güvenilir lojistikçilikte kendisini kanıtlamaktadır.

Yem hammaddesi lojistiği hizmetinde tamamen işinde uzman şoförler tarafından ulaşması gereken sürede taşımacılık hizmeti gerçekleşmektedir. Ürün taşımacılığı konusunda tüm sorumluluğunun arkasında duran işletmemiz Ercan Sert Lojistik olarak yaptığımız işin her aşamasında sizleri bilgilendiriyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmeti sektör içerisinde en uygun fiyata sahip olmak isteyen değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan ve işlerimizi bizzat görerek bizleri seçmenin vermiş olduğu huzuru yaşatmaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz. Her zaman % 100 müşteri memnuniyeti ile faaliyet gösteren işletmemizde sizleri bekliyoruz.