Ercan Sert Lojistik

Türkiye'nin Her Yerine Kara Yolu Lojistik Hizmetleri

ERCAN SERT LOJİSTİK

Firmamız üreten, tedarik eden, lojistik hizmetleri sağlayan bir kuruluş olarak Ercan Sert Lojistik ismiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Biz lojistik markası olarak her zaman müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap verip, onlarla iş birliği içerisinde ilişkilerimizi sürdürüyoruz.
Günümüzde insanlar ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hem üretiyor hem de tüketiyorlar. Bizim işimizde işte tam bu iki ihtiyacın arasında gidip geliyor. Bizim işimiz ürün ve hizmetlerin istenilen yere istenilen zamanda tedarik edilip, ulaştırmak oluyor.
Ercan Sert, 1993 yılında ilk olarak nakliyeye adım atarak başlamıştır. Şirketimiz kurucusu Ercan Sert, yaptığı işlerle güven kazanarak, kısa sürede bir çok firmanın güvenini kazanmıştır. Güvenle gelen yıllar beraberinde dostlukları getirmiş ve bölgesinde lider firma haline gelmiştir. 2001 yılında mermer madenciliğine girerek, madencilik sektörüne de adım atmıştır.
Neden biz?

Kara Yolu Taşımacılığı

Kara yolu lojistiği olarak işimizi her zaman en iyi şekilde yaparız. Yenilenen teknolojiyi takip ederek, sürdürülebilir yöntemler kullanırız. Müşterilerimizin sesine her zaman kulak verir, ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederiz. Geniş araç filomuz ile müşterilerimize daha rahat ve güvenli hizmet sunarız.

Kalite

İşimizi özenerek yaparız.

Tecrübe

Yıllara dayanan tecrübeye sahibiz.

Destek

Her türlü ihtiyaca çözüm üretiriz.

%100 Güvenli

İşimizi her zaman sorunsuz yerine getiririz.