tr001

Karayolu Taşımacılığı Yapılması

Karayolu taşımacılığı, sağladığı yararlar ve güven göz önüne alındığında günümüzde hala en çok tercih edilen taşımacılıklardan biridir. Verim, işlevsellik ve maliyet açısından büyük faydaları vardır. Firmamız da bu son derece önemli taşımacılık türü alanında hizmetler vermektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız karayolu nakliyesi konusunda sizlere kaliteli, güvenilir ve verimli çalışmalar sunmaktadır.

Firmamız, bünyesinde bulundurduğu işinde uzman çalışanları, planlı ve programlı çalışmayı ilke edinmiş yaklaşımı ve alanında yaşanan her türlü gelişmeye hakim vizyonu ile bu alanda fark yaratan bir firmadır. Konuyla ilgili en ufak ayrıntılara bile planında yer veren firmamız sizlere karayolu taşımacılığı alanında hizmet verirken şu aşamaları titizlikle hesaplamaktadır:

  • Yapılması gereken nakliyenin taşıma planı tüm değişkenler göz önüne alınarak özenle yapılır.
  • Taşınacak yükün ağırlığına bakılarak taşıma süresi istek doğrultusunda hesaplanır.
  • Piyasa şartlarında en uygun fiyat belirlenerek sizlere sunulur.

Bu süreçlerde ilgili personellerimiz sizlerle tam koordineli bir şekilde çalışmakta ve en iyi hizmeti alabilmeniz için yardımınıza koşmaktadırlar.

Karayolu Taşımacılığı Lojistiktiğinde Kalitenin Adresi

Firmamız yüklerinizin nakliyesi sürecinde güvenliğe büyük önem vermekte ve bu konuya büyük bir hassasiyetle yaklaşmaktadır. Bu kapsamda en güvenilir ve kaliteli yöntemler ve araçlarla yüklerinizi taşımaktadır. Sahip olduğu deneyimi ve bu zamana kadar biriktirdiği bilgiyi lojistik hizmetlerinin her aşamasında yansıtan firmamız damperli araçlarla taşıma yaparak güvenliği en üst düzeylerde temin etmektedir.

Bu kapsamda son sistem donanımlara sahip araçlarımız ve tecrübeli, alanında bilgili şoför ve çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Karayolu taşımacılığıyla ilgili her türlü yönetmeliğe ve bu alanla ilgili yasal zorunluluklara titizlikle eğilmekte ve ilgili personellere gerekli eğitimleri vermekteyiz. Bu süreçte gerekli olan her türlü tedbiri almaktayız.

Firmamız, alanında yaşanan her türlü gelişmeyi takip etmekte ve mevcut düzene en hızlı ve doğru şekilde entegre etmektedir. Bu sayede karayolu taşımacılığı alanında kaliteli ve güvenilir hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır. Vizyoner, dürüst ve güvenilir çalışmaları ile Ercan Sert Lojistik, sizlere en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmak adına tüm gücüyle çalışmaktadır.