hammadde-depo

Ham Madde Depolama

Ham madde depolama, taşımacılık ve lojistik hizmetlerinin en önemli unsurlarından biridir. Bu konu, doğru bir planlama ve organizasyon ile gerçekleştirilmeli ve hataların minimize edilmesi için doğru bir operasyon yapılmalıdır. Firmamız, bu noktada sahip olduğu deneyim ile sizlere kaliteli bir ithal ham madde depolama hizmeti vermektedir. İlgili ürünleri Türkiye’deki liman bölgelerinde en iyi koşullarda depolayıp müşteri isteğine göre dağıtım hizmeti sunmaktadır.

Tüm bu aşamalar en ince detaylarına kadar planlanmakta ve sıfır hata için doğru organizasyonlar sağlanmaktadır. İşlemler titizlikle ve özenle gerçekleştirilmektedir. Bu aşamalarla ilgili olarak gerekli tüm tedbirler alınmakta ve her türlü yasal zorunluluklar yönetmeliklere uygun şekilde yerine getirilmektedir. Bu süreçte firmamız, sahip olduğu işinde uzman çalışanları ve etkili, verimli ekipmanları sayesinde ve de doğru planlama ile son derece başarışı sonuçlar sunmaktadır. Firmamız, kaliteli, güvenilir ve özenli hizmetlerini ham madde depolama alanında da sizlerle buluşturmaktadır.

Ham Madde Depolamada Güvenilir ve Korunaklı Antrepo Hizmetleri

Firmamız, gümrüklere gelen ticari eşyalarınızın gerekli zamana kadar muhafazasının en iyi şekilde yapıldığı antrepo hizmetleri ile sizlerledir. Antrepo ile ilgili koşulların ve niteliklerin en iyi şekilde sağlandığı ve bütün yasal yükümlülüklerin yönetmeliklere uygun şekilde gerçekleştirildiği bu hizmetimizle de sizlere kalite ve güvenilirliği sunmaktayız.

Alanında gerekli bilgi eğitime sahip olan uzman çalışanlarımız ve planlı çalışmalarımızla ürünlerinizi en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. Gerekli işlemler tamamlanana kadar ürünlerinizi yasalar ve yönetmelikler çerçevesinde en iyi şekilde bekletmekteyiz. İşlemlerin ardından isteğiniz doğrultusunda ürünlerinizi gerekli yerlere teslim etmekteyiz. Tüm bu süreçleri en iyi şekilde planlamakta ve organize etmekteyiz. Bu sayede istenmeyen aksaklıklar yaşanmasının önüne geçmekte ve her türlü zarardan kaçınılmasını sağlamaktayız.

Lojistik ve taşımacılık alanında ihtiyaç duyulan her türlü hizmette en kaliteli ve en iyi sonuçları almanız için tüm gücüyle çalışan Ercan Sert Lojistik, sıfır hata ve sorun için planlı ve organize bir şekilde çalışmaktadır. Bu kapsamda uzman kadrosu, kaliteli, güvenilir ve teknolojik ekipmanları, doğru planlama ve iyi organize olmuş unsurları ile hizmetinizdedir.