gemi-boşaltma-lojistiği

Gemi Boşaltma Lojistiği

Gemi boşaltma taşımacılığı, günümüzde en popüler lojistik hizmetlerinin başında gelmekte ve dünyanın pek çok farklı ülkesi tarafından en çok tercih edilen taşımacılık çalışmaları arasında yer almaktadır. Uluslararası pek çok farklı firmanın çeşitli yük gemileri, farklı ülkelere çeşitli ürünler götürmekte ve söz konusu bu ürünleri insanlara ulaştırmayı amaçlamaktadır. Oldukça önemli bir liman ülkesi olan ülkemiz Türkiye’de de gemi lojistik hizmetleri, oldukça büyük bir öneme sahip olması ile bilinmektedir. Bilhassa devasa çapta kuru yük gemileri ile sağlanmakta olan bu hizmetler, sektör içerisinde oldukça büyük bir açığa da cevap vermektedir. Söz konusu bu yük gemilerinin boşaltılması için lojistik hizmeti sunmakta olan firmalar da bu alanda oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Günümüzde ithal ham madde depolama hizmetleri alanında pek çok farklı marka envaiçeşit hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Uluslararası çapta da oldukça önemli bir liman ülkesi olan Türkiye’de de hem iç hem de dış ticaret olanakları, pek çok yerli ve yabancı firma tarafından görülmekte ve ülkemiz bu konuda büyük oranda tercih edilmektedir. Özellikle devasa kuru yük gemilerinin boşaltma hizmetlerini büyük ölçüde sağlamakta olan pek çok profesyonel marka da bu alanda oldukça büyük bir ihtiyaca net bir cevap sunmaktadır. Söz konusu bu hizmetleri sunan en önemli markalardan bir tanesi de Ercan Sert Lojistik firmamızdır.

Profesyonel Düzeyde Gemi Boşaltma Lojistik Hizmetleri

Profesyonel düzeyde gemi boşaltma lojistik hizmetleri ile öne çıkmakta olan Ercan Sert Lojistik firmamız, kendi sektörü içerisinde lider ve öncü çalışmaları ile tanınmaktadır. Kuru yük gemilerinin boşaltım ve genel lojistik hizmetleri alanında oldukça başarılı ve nitelikli hizmetleri ile kendi alanında örnek bir marka imajı ile tanınmakta olan markamız, modernize ve yenilikçi çalışmalarıyla öne çıkmaktadır. Profesyonel düzeyde ve uluslararası üst düzey kalite standartları hizmet seçenekleri ile tanınmakta olan işletmemiz, oldukça geniş ve zengin bir ürün portföyüne sahiptir.

Söz konusu firmamızın hizmetlerinden bir tanesi de antrepo hizmetleridir. Antrepo işlemleri, gümrük vergisine tabii ve henüz resmi olarak vergi konulmamış olan mal ve ürünlerin korunduğu depoların oldukça önemli işlevlerindendir. Antrepo hizmetleri alanında oldukça yetkin ve başarılı çalışmaları ile tanınmakta olan markamız, lojistik ve taşımacılık sektöründe lider oluşumlar arasında yer almaktadır. Oldukça donanımlı ve nitelikli web sitesine sahip olmasıyla da bilinmekte olan işletmemiz, alanında önder oluşumların başında gelmektedir.

Oldukça Hızlı ve Etkin Gemi Boşaltma Hizmet Anlayışı

Kendi alanında oldukça etkin ve hızlı bir hizmet anlayışı ile tanınmakta olan markamız, oldukça donanımlı ve geniş bilgi içerikli firma web sitesiyle de öne çıkmaktadır. Gemi boşaltma lojistiği anlamında oldukça geniş içerikli ve zengin donanımlı marka web sitesi ile insanlara çeşitli hizmetleriyle ilgili yakından bilgi sunan markamız, yüksek düzey kalite standartlarından asla şaşmamaktadır. Uluslararası standartlarda hizmet standartlarına sahip olması ile bilinmekte olan firmamız;

  • Oldukça geniş ve zengin içerikli hizmet portföyü ile devamlı gelişim göstermekte,
  • Modern ve yenilikçi teknik fikirler ışığında sürekli olarak kendisini yenilemekte ve
  • Yüksek tecrübeye sahip teknik ekip kadrosu ile marka imajını sürekli olarak çok daha ileriye çekmeyi amaçlamaktadır.

Söz konusu bu gibi çeşitli inovatif prensiplere sahip olmasıyla bilinmekte olan işletmemiz, oldukça zengin bir bilgi birikimine sahip olan nitelikli firma web sitesiyle de öne çıkmaktadır. Gün içerisinde söz konusu marka internet web sitemizi ziyaret ederek envaiçeşit çalışmalarımızı çok yakından inceleyebilir ve zengin içerikli hizmet portföyümüze göz atabilirsiniz.