tr005

Ham madde Taşımacılığı

Üretim süreçlerinde çeşitli yöntemlerle işlenerek nihai ürünü elde etmek için kullanılacak ham maddelerin taşıması konusunda sizlere hizmet veren firmamız, bu alanda sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetlerle sizlerledir. Ülkemizde çok sık tercih edilen karayolu taşımacılığının en güvenli adreslerinden biri olan firmamız, ham madde nakliyesi alanında da sizlerledir. Firmamız, sahip olduğu deneyim ve tecrübeyi taşımacılık süreçlerinin her noktasına titizlikle uygulamakta ve böylece sizlere en iyi hizmeti sunma çabasındadır. Bu kapsamda şu maddeleri kapsayan ham madde taşımacılığında sizlere hizmet vermektedir:

  • Akaryakıt
  • Beton katkı maddeleri (çimento ve benzeri)
  • Dizel, benzin gibi yakıtlar
  • Endüstriyel yağlar
  • Petro kimyasallar
  • Elektronik parçalar
  • Çeşitli metaller
  • Kısmi montaj malzemeleri
  • Kimyasal malzemeler

Bu ve benzeri ham madde taşımasında son derece dikkatli olunmalı ve her türlü tedbir ve önlemin titizlikle alınması gerekmektedir. Zira bu maddelerden bazıları oldukça tehlikeli malzemelerdir. Firmamız, bu çerçevede gerekli bütün önlemleri alarak çalışmaktadır. Bu konularla ilgili yasal önlemleri ve yükümlülükleri harfiyen yerine getirmekte, en ufak ayrıntıya bile büyük bir hassasiyetle yaklaşmaktadır.

Planlı ve Güvenilir Ham Madde Taşıma Hizmeti

Firmamız, her çalışmasında olduğu gibi ham madde taşımacılığı süreçlerinde de planlı bir şekilde hareket etmektedir. En ince ayrıntısına kadar planlana taşıma aşamaları sayesinde nakliye işlemleri kolay ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu aşamalar müşterilerimize anlatılmakta ve koordineli çalışmalarla taşıma gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en verimli ve doğru taşımacılık planı belirlenmekte ve güvenilir bir şekilde aşamalar gerçekleştirilerek ham madde tedariği sağlanmaktadır. Planlanan aşamalar sayesinde nakliyenin zamanı ve hızı tahmin edilebilmekte ve böylelikle istenmeyen aksamalar ya da üretimde gecikmeler yaşanmamaktadır.

Ham Madde Taşımada Vizyon ve Kalite

Ercan Sert lojistik, alanında sahip olduğu deneyimi taşımacılık süreçlerinin her aşamasına doğru bir şekilde uygulayarak pratik, verimli ve hızlı bir hizmet sağlamaktadır. Alanında yaşanan her türlü gelişmeyi yakından takip etmesi ve bu gelişmeleri mevcut işleyişe ivedilikle uyarlaması sayesinde başarılı çalışmalar sunmaktadır. Tüm bunları planlı bir şekilde gerçekleştirmekte ve hata ihtimalini en aza indirmek adına yenilikçi fikirlerle sürekli çalışmalar yapmaktadır.