tr041

Gemi Tahmil ve Tahliye Nakliyesi

Taşımacılık sektöründe farklı kategorilerde taşıma hizmeti verilmektedir, bu kategorilerden biri de gemi tahmil ve tahliye işlemleridir. Gemi tahliyesi taşımacılık sektörünün en önemli parçalarından biridir. Herhangi bir hasarın ve herhangi bir maddi zararın söz konusu olmaması için gemi tahmil işlemlerinde doğru firma, doğru ekip ve doğru makineyle işlemler tamamlanmalıdır.

Eğer gerekli önlemler alınmazsa gemi tahmil ve tahliye işlemleri sonrasında zaman kaybı ve para kaybı yaşanmış olur. Ercan Sert Lojistik, gemi tahmil ve tahliye işlemlerinde herhangi bir zararın yaşanmaması için hizmet vermektedir. Profesyonel kadroyla verilen hizmetlerde zamandan ve enerjiden tasarruf sağlandığı gibi herhangi bir hasarın oluşması en düşük seviyeye indirilir.

Gemi Tahmil ve Tahliye İşlemlerinde Hangi Hizmetler Verilir?

Gemi nakliyesi işlemlerinde verilen hizmetler belirlidir. Bu hizmetler doğrultusunda taşınacak olan ürün – eşya – malzeme gemi yükleme işlemiyle gemiye yerleştirilir. Tüm malzemeler özenle yerleştirilmektedir. Gemi tahliye işlemlerinde verilen hizmetler:

  • Karadan gemiye yükleme yapılır. 
  • Gemiden karaya boşaltım yapılır.
  • Kamyondan gemiye yükleme yapılır.
  • Gemiden kamyona boşaltım yapılır.
  • Gemiden inen malzemeler depolanır. 

Gemi işlemlerinde yükleme, boşaltma ve depolama işlemleri yapılmaktadır. Gerçekleştirilen tüm çalışmalar özenle gerçekleştirilir. Tüm bu çalışmalardan profesyonel kadro sorumludur. Planlı bir şekilde yükleme, boşaltma ve depolama işlemleri gerçekleştirilir.

Gemi yükleme ve boşaltma işlemlerinde herhangi bir aksilik yaşandığı zaman maddi zarar başta olmak üzere manevi zarar da yaşanmaktadır. Herhangi bir zararın yaşanmaması adına gemi tahmil ve tahliye işlemlerinde gerekli önlemler alınmalı, profesyonel kadroyla hizmet verilmelidir. Ercan Sert ekibi tüm çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Bilgi ve birikim sahibi ekip gerekli tüm önlemleri alarak bu alanda hizmet vermektedir.

Teknolojinin sunduğu imkanlar doğrultusunda tüm çalışmalar büyük bir özenle yerine getirilmektedir. Ercan Sert Lojistik gemi nakliyesi işlemlerinde belirlenen standartlar doğrultusunda hizmet verilmektedir. Müşteri hakları göz önünde bulundurulmakta, olası bir aksiliğin önüne geçilmekte, tüm çalışmalar profesyonellikle vaktinde tamamlanmaktadır. Ercan Sert, gemi yüklemelerinin ve gemi boşaltma işlemlerinin güvenilir ismidir. Her türlü gemi yoluyla yapılan ihracat ve ithalat işlemlerinizde nakliye taşımacılığı yapmaktayız.